PAAR SÕNA MEIST

Meie olemegi päris
originaalsed bikerid

Selle väikese, ainult mootorratturitele ja motohuvilistele mõeldud poe on püsti pannud kaks entusiastlikku mootorratturit motokommuunist Biker.ee (Mac € Piipz). Seda mõtet, et bikeritele on poodi vaja, on veeretatud kaua, peaaegu kuus aastat. Seni aga pole olnud võimalusi, aega või motivatsiooni. 2021/22 talvel joondusid kõik tähed meile soodsalt ja tekkis võimalus kaua arutluse all olnud bikerite kingi- ja T-särgi pood valmis teha.

Toodete disaini korraldab ja poe lehekülge hooldab Mac (alias Macintosh alias Olavi), Piipz (alias Heiti) teeb kõik ülejäänu.
Kui pood end õigustab ja mootorratturid leiavad selle vajaliku olevat, siis proovime jooksvalt juurde lisada nii erinevaid tooteid, kui ka kujundusi. Kui sul on mõtteid koostööd teha, siis võta julgesti ühendust, me saame valmistada särke nii sinu disaini alusel, kui ka pakkuda välja oma disaini, näiteks Sinu klubi särkide valmistamiseks.

Biker.ee MTÜ
Registrikood: 80398650
Läänekaare 42A-3, 11611 Tallinn
Telefon: +372 5841 3942
E-mail: info@biker.ee ja pood@biker.ee

Biker.ee on 2003 aastal asutaud Eesti mootorratturite virtuaalne kohtumispaik, infoportaal, foorum ja motokommuun. Tegemist on tulu mitte taotleva ettevõtmisega. Portaali ja foorumi arendamine ning ülalpidamine toimub vabatahtlike annetustest, reklaami- ja mototeemaliste riietuseesemete ning kinkekaupade müügist saadud tulust.

Foorumit külastab iga kuu enam, kui 32 000 mootorratturit – see on rohkem kui pool kõigist Eesti motomeeste ja -naiste koguarvust.
Teenitud tulu läheb Biker.ee ülalpidamiseks. Kui tunned huvi, millised need kulud on, siis uuri siit lähemalt.

Varasemalt kogusime biker.ee ülapidamieks annetusi aga annetustega on see häda, et meie saime küll kuludele katteks toetuse aga annetajal polnud midagi ette näidata. Nüüd saame ka meie midagi omalt poolt vastu anda ja annetajal jääb aastateks midagi, mis meenutab tema heategu ning samas võimaldab riietuda isikupärasel stiilil, teades, et sellisedi tootedi on vaid Eesti mootorratturitel.

Tahad toetada biker.ee tegemisi?

Kuigi kõikide toodete müügist saadav tulu läheb suuremalt jaoul biker.ee toetuseks siis mõned tooted võimaldavad rohkem toetada. Kui Sa arvad, et Sinu jaoks on oluline biker.ee igapäevast tegevust ja arengut toetada enamaga siis vali siit mõni toode. Lisaks leiab selle toote ostmise puhul Sinu kasutajaprofiil äramärkimist toetaja sildiga meie motokommuunis terveks aastaks.

Need tooted võivad sulle huvi pakkuda