KKK

Transport ja maksmine

Milliseid tarnemeetodeid pakutakse?

Meil on vaid üks tarnemeetod ja see on postiteenusega tellija aadressile. Kui kullerfirma otsustab, siis võidakse tellimus T-särgi poest saata Sulle ka lähimasse pakiautomaati. Tihti nii just tehaksegi. Kullerfima kelle teenuseid meie trükipartner kasutab on DPD ning nad võtavad Sinuga alati enne tarnet ühendust ning valivad sobivaima aja ja viisi. 

Kaua paki saabumine aega võtab?

Tüüpiline tarne on 5-7 päeva. Siiski, vahel võib see võtta ka kauem, sest alati pole kõiki tooteid kohe saadaval. Meeste ja unisex T-särgid laekuvad üljuhul kiiresti aga naiste omad aeglasemalt (kuni 30 päeva). Tasub arvestada, et laoseisu meil pole ja iga toode trükitakse alles tellimuse esitamisel. Tarnib neid meie partner tüüpiliselt Riiast, harvem Vilniusest aga vahel ka mujalt Euroopas. Seega võtke meiega ühendust aadressil pood@biker.ee, kui tarne on kestnud rohkem, kui 30 päeva.
Pane tähele: Ülemailmse pandeemia olukorrast tingituna võib üksikuid tooteid lähiriikide ladudes mitte olla, sellisel juhul lähetab meie partner need lähimast võimalikust laost (mis võib vabalt olla ka näiteks Ameerikas). Tellijale selelst lisakulu ei tulene, küll aga pikeneb tarneaeg. Tarneaega iga toote kohta näete ostukorvis, pärast aadressi sisestamist.

Mis saab pärast tellimuse esitamist? 

Pärast tellimuse esitamist edastatakse Sinu poolt sisestatud e-mailile tellimuse kinnitus ning saadetakse automaatselt trükipartnerile. Toode trükitakse koheselt valmis, pakitakse ning antake üle kullerfirmale, kes selle toimetab kas Sinu koduaadressile või sellele lähimasse pakiautomaati. Enamasti proovitakse koju kätte toimetada aga kui see ei õnnestu siis kokkuleppel tellijaga saadetakse pakiautomaati.

Kas rahvusvahelised saadetised on ka võimalikud?

Bikeri Pood nimega “Õhkjahutus” tarnib tooteid põhiliselt Eestisse. Siiski on võimalik meil saata ka lähiriikidesse: Läti, Leedu, Soome, Rootsi (saatekulu on kõikidesse nendesse riikidesse ühesugune). Kui sa soovid tarnet mõnda teise riiki, siis küsi, meil on võimalik kaupu tarnida enam-vähem kõikidesse Euroopa riikidesse, Ameerika Ühendriikudesse ja Kanadasse. 

Mis juhtub, kui kui ma ümber mõtlen ja ei tahagi tellitud toodet?

Kui tootel on defekt, siis see kuulub tagastamisele ja see asendatakse uuega. Kuna toode valmistatakse Sinu tellimuse alusel just sinu valitud surusses ja disianiga ning edasimüügi võimalus meil puudub siis otseset kohustust meil juba valmis tehtud riideeset tagsi võtta pole. Kui see küsimus peaks siiski esile kerkima siis palun võta meiega ühendust aadressil pood@biker.ee ja me leiame koos lahenduse.

Tooted ja disain

Millise kvaliteediga on pakutavad T-särgid?

On tavaline, et T-särkide trükitoorikud üritab müüja hankida võimalikult soodsalt ja seetõttu vananevad vaid paari kandmis- ja pesukorra järel. Me oleme läinud vastupidist teed ja oleme valinud välja kvaliteetsed särgid ja usaldusväärsed tootjad. Seega pakume me särke, mis kestavad kaua ja kaunistavad kandjat ning täiendavad Sinu garderoobi aastateks. Põhiline valik on kolme tootja oma Staley/Stella, Gildan ja Bella vahel. Kõik nad panustavad jätkusuutlikku ja eetilisesse tootmisesse ning püüavad pakkuda suurimat orgaanilisest toormest valmistatud toodete valikut. Need tooted on loodud kaua kestma.

Toodete disain on väidetavalt unikaalne?

Kõikide toodete disainid tehakse spetsiaalselt biker.ee tarbeks ja tellimusel. Seni on meil olnud õnne, et meie meeskonnas leidub disainer, kes need kavandab ja planeerib ning trükiks ette valmistab. Kuna disainer on ise ka motoentusiast siis võime julgelt öelda, et meie tooted tulevad südamest ja mootorratturilt mootorratturile. Kõikide disaini puudutavate küsimustega palume pöörduda pood@biker.ee. Vajadusel saame teile disainida päris oma särgi, sellise, mida mitte kellelgi teisel pole.

Kas e-poes müüdavaid kaupu on võimalik näha ja proovida?

Kuna tooted valmistatakse ule Euroopa erinevatse riikides ja tellimuse alusel igakordselt siis proovimise võimalus meil puudub. Küll aga on meil müüdavad tooted oma iseloomult universaalses mõõdustikus ja seega ei tohiks sobivuse probleemi tekkida.

Kuskohalt neid tooteid veel osta saab?

Bikeri Pood on ainuke koht, kus meie tooteid osta on võimalik. Kõik tooted on disainitud spetsiaalselt meile ja sellise disainiga särke mujalt osta ei saa. Võimalik, et tulevikus saame kokkuleppele mõne Eesti motokaupmehega aga sinnamaale saab neid vaid siit.

Kas teil ongi need asjad kohe laos valmis?

See oleks meile liiga keeruline ja kulukas. Kõik biker.ee poes müüdavad tooted valmistatakse tellimuse hetkel konkreetsele ostjale. See kõik on automatiseeritud, biker.ee meeskond vaatab vaid igakordselt tellimuse üle ja kinnitab selle. Kohe, kui toode on valmis pannakse see kuller või postiteenuse vahendusel teele.

Valik ei tundu just liiga suur olevat

Me oleme alles alguses, kui motoentusiastide huvi on püsiv siis saame laiendada ka sortimenti. Eelkõige on meil huvi, et ka naismootorratturid leiaksid siia tee, seega soovime luua rohkem naistele mõeldud T-särkide ja riietusesemete disaine. Toodete hulk,  mida saame pakkuda on märkimisväärselt laiem, kui vaid T-särgid. Valikus on võimalikud: T-särgid, polo särgid, dressipluusid, fliisid, peakatted, sallid, spordiriided, sokid, aluspesu, seljakotid, torukotid, telefoni katted,  peapaelad, võtmehoidjad, plakatid, lipud, padjapüürid, põlled, keraamilised tassid, vihma -ja tuulejakid ning rannariided. Loomulikult pole nimekiri lõplik. Kui sul on soov poes mingeid tooteid näha siis anna meile sellest teada pood@biker.ee

Teil pole üldse soodne, Biker.ee saab nii veel jõukaks!

Tasub tähele panna, et “Õhjahutus” ei ksuta odavaid T-särke ja meie tooted on päriselt kvaliteetsed, kestavad pikalt ning disain unikaalne. Tüüpiline toote hind on tootja laos 12-20€ ja sellele lisandub käibemaks 20%. Käibemaksu Biker.ee enam riigilt tagsi küsida ei saa, sest Biker.ee pole käibemaksukohuslane. Meie müügimarginaal enne maksusid on vahemikus 40-60%. Kaubanduses on sedasorti kaupade tüüpiline juurdehindlus mitte vähem, kui 80%. Kohalikust trükifirmast tellides ei tule ka märkimisväärselt soodsam. Saadud tulust tuleb meil maha võtta veel kulud mis seotud toote disainimisega. Järele jääv tulu on pisike. Lõpptulemusena saab ostja kvaliteetse ja ainulaadse toote silmapaistvalt hea hinnaga ning Biker.ee MTÜ mõned Eurod oma tegevuskulude katmiseks. 

Kuids neid  tooteid trükitakse?

Meie särgid trükitakse kõik DTG (direct to garment) meetodiga, mis tähendab, et spetsiaalse printeriga trükitakse kujutis otse tootele. See võimaldab printida motosärgi kujutise kangale ilma ettevalmistustöödeta, mis omakorda teeb väikeste partiide või iegi üksiktoodete valmistamise kiireks ja märkimisväärselt soodsamaks ning tagab pehme ja mõnusa siiditrükisarnase tulemuse. Otse kangale trükkides saab valmistada tooteid, mille detailsus on märkimisväärselt suurem, kui ükskõik millie muu traditsioonilisse meetodiga trükkides.

Kas te minu nime saate esemele trükkida?

Üldiselt on see võimalik aga me vaatame iga soovi eraldi, enne valmistamist üle. loomulikult pead arvestama lisakuluga. Näiteks nime trükkimine juba valmisdisainitud särgi varrukale või seljale annab hinnalisa 5€. Saada meile sõnum pood@biker.ee koos oma sooviga ja me vastame sulle.

Need tooted võivad sulle huvi pakkuda